מערכת COL | יום כ"ד תשרי ה׳תש״ע 12.10.2009

חברת התהלים העולמית: תמונות מהושענא רבה

ליל הושענא רבה. כמידי יום בכל ימות השנה, הגיעו חברי המניין הקבוע של "חברת התהלים העולמית" ללימוד ואמירת כל ספר התהלים, על ציון דוד המלך בהר ציון - כהוראתו ותקנת קודשו של הרבי הריי"צ, ובפקודתו הק' של הרבי נשיא דורנו ● כפי שפורסם ב-COL, הוקם מוקד פניות מיוחד - עליו ניצח באופן אישי הרב אפרים פרוס, האחראי המסור על פעילות קודש זו בכל ימות השנה. מאות פניות התקבלו במוקד, ואלפי בקשות נשלחו מכל קצווי תבל  לסיקור מלא ולתמונות
חברת התהלים העולמית: תמונות מהושענא רבה
ליל הושענא רבה. כמידי יום בכל ימות השנה, הגיעו חברי המניין הקבוע של "חברת התהלים העולמית" ללימוד ואמירת כל ספר התהלים, על ציון דוד המלך בהר ציון - כהוראתו ותקנת קודשו של הרבי הריי"צ, ובפקודתו הק' של הרבי נשיא דורנו.
 
ליל הושענא רבה, נקבע במסורת חברת התהלים העולמית למועד מיוחד בו מתקיים מניין מיוחד המעתיר בעד כלל ישראל, ועבור יהודים רבים המשגרים את שמותיהם ובקשותיהם ב"פתאות טובות". המנהג, אותו הנהג הרבי הריי"צ, קיבל משנה תוקף כאשר כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו נהג לשלוח שמות לברכה והורה להנהלת כולל חב"ד את סדר אמירת התהלים והזכרת השמות לברכה ולהצלחה.
 
כפי שפורסם ב-COL, הוקם מוקד פניות מיוחד - עליו ניצח באופן אישי הרב אפרים פרוס, האחראי המסור על פעילות קודש זו בכל ימות השנה. מאות פניות התקבלו במוקד, ואלפי בקשות נשלחו מכל קצווי תבל.
 
ר' שמואל מנדלסון מכולל חב"ד ירושלים הצטרף לחברי המניין, וצילם מספר תמונות מאמירת התהלים ומהזכרת הבקשות לברכה. תודתנו נתונה לו על שליחת התמונות. ויה"ר שיתקבלו התפילות לרצון ויתברכו כולם בכל מילי דמיטב.
 
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.