מערכת COL | יום ז' תשרי ה׳תש״ע 25.09.2009

נתניהו הפתיע את התקשורת: הרבי לימד אותי כיצד לנהוג באו"ם

ראש הממשלה בנימין נתניהו יצא נרגש מאולם עצרת האו"ם אחרי הנאום הדרמטי שנשא. הוא פגש כמה מנהיגים מהעולם ולחץ את ידיהם, ואחר כך השיב לשאלות כתבי כלי התקשורת. הללו התחילו לשאול אותו על הנאום אך הוא, שהיה במצב רוח של אמירת האמת ללא מורא, הפתיע והשיב: "אני אנסה לומר משהו שהוא חורג ממסגרת הראיון של הערב או של מחר". ואז, באופן בלתי צפוי, סיפר נתניהו על הפגישה עם הרבי כאשר הגיע לניו-יורק לכהן כשגריר ישראל באו"ם ועל המסר שהרבי אמר לו  לדברים המלאים של ראש הממשלה ולצפייה בווידאו ו   
נתניהו הפתיע את התקשורת: הרבי לימד אותי כיצד לנהוג באו
נתניהו מציג את תוכנית אושוויץ באו"ם (צילום מתוך ערוץ 2)

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא אמש באולם עצרת האו"ם נאום דרמטי ומרשים, שבו הציג את העמדה הישראלית מול ההתקפות של העולם נגדה. בתום הנאום יצא אל הכתבים, וכאשר התחילו בשאלותיהם, אמר:

"אני אנסה לומר משהו שהוא חורג ממסגרת הראיון של הערב או של מחר. כשבאתי לאו"ם כשגריר, זמן קצר לאחר מכן נפגשתי עם הרבי מליובאוויטש. היו אלפי חסידים באולם. הוא ביקש לדבר איתי. דיבר איתי בעברית. דיבר איתי 5 דקות, 10 דקות, 20 דקות, 40 דקות. החסידים שאלו את עצמם מי זה האיש הזה שלוקח מהם את הרבי.

"אתה יודע מה אמר לי? זה מה שאמר לי אז, ב-1984: אתה הולך לאו"ם. יש שם אולם שבו יש שקר נצחי, חושך ואפלה. זכור, כשאתה מדליק נר אחד של אמת, האפלה הגדולה ביותר, החושך, מגורש. הדלק נר של אמת.

"אני ניסיתי מאז, לא רק פה אלא בכל מקום, להדליק נר של אמת. את החושך והאפלה, את השקר, יש רק דרך אחת לגרש - בצורה מנומקת, בצורה משכנעת, בצורה אמיצה, והדבר הזה חשוב יותר ממהדורת ערב אחת.

"הגיע הזמן לעשות זאת ולחזור על כך שוב ושוב".


יצויין כי נתניהו אמר את הדברים ביוזמתו האישית, ובחר לומר אותם לאנשי התקשורת, וזה גם לא היה בנוכחות קהל של חסידי חב"ד. הדבר מלמד שדברי הרבי אכן נחרתו בליבו והם ליוו אותו בבואו הערב לבניין האו"ם כדי להשמיע את עמדתו של עם ישראל.

ואכן, הרושם העצום שהנאום עשה והתגובות הנרגשות שהדברים זוכים להם בכל כלי התקשורת - מוכיחים שכאשר הולכים עם האמת ועם המסר של הרבי - מצליחים למעלה מן המשוער.

לצפייה לחצו על כפתור ההפעלה:


לא מצליחים לצפות? לחצו כאן
(להורדה)

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.