מערכת COL
|
יום י' אלול ה׳תשס״ט
30.08.2009
תיעוד מיוחד: "מופע הסליחות" שאסור לפספס ● כתבת וידאו
סליחות על ההר: רגע לפני שהשמש הפציעה וצבעה את הר-המצדה באדום, מאות אנשים התכנסו במרומי ההר ל"מופע סליחות" מרגש ומקורי שהפיקו האמנים החב"דיים ר' מיכאל וייגל ור' גיל עקביוב ● במופע המיוחד, שהתחיל עם אור הירח ונגמר באור השמש, ריתקו השניים את המשתתפים בסיפורים ושירים מרגשים ● המופע הוא יוזמה משותפת של בית-חב"ד ים-המלח בראשות השליח הרב שמעון אלהרר והנהלת רשות הטבע והגנים מר איתן קמפבל מנכ"ל מצדה ● צוות COL ו-NCL התלווה למופע המיוחד ותיעד בלעדית את הרגעים העילאיים צפו בכתבת הוידאו ● בפנים: גיל עקביוב ומיכאל וייגל מבצעים את "אנא בכח" >>>
![תיעוד מיוחד: תיעוד מיוחד:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/08/5c2c78363f0da_1546418230_news_main_gallery.jpg)
סליחות בניחוח שלא תראו בשום מקום אחר. סליחות במצדה ● צילומים: COL
לצפייה לחצו על כפתור ההפעלה:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות