מערכת COL | יום כ"ד אב ה׳תשס״ט 14.08.2009

חניכי הישיבת קיץ נבחנו בע"פ עם הרבנים וראש העיר

לקראת סיום תכנית הקיץ של ישיבת צעירי השלוחים בעיה"ק צפת, נבחנו 24 תלמידים על המסכת שנלמדה בישיבה, מסכת מכות, בעל פה ● באירוע המכובד השתתפו הרב הראשי הרב שמואל אליהו, רבה של קהילת חב"ד ואחראי מחלקת הכשרות הרב מרדכי ביסטריצקי וראש העיר מר אילן שוחט ● בישיבת הקיץ שהתקיימה בקמפוס של ישיבת צעירי השלוחים "קמפוס ישראל אריה לייב - כולל חב"ד" בצפת, השתתפו 96 בחורים מכל רחבי העולם לגלריית תמונות 
חניכי הישיבת קיץ נבחנו בע
לקראת סיום תכנית הקיץ של ישיבת צעירי השלוחים בעיה"ק צפת, נבחנו 24 תלמידים על המסכת שנלמדה בישיבה, מסכת מכות, בעל פה.

מנהל הישיבה, יו"ר אגודת קרית חב"ד השליח הרב חיים קפלן פתח את האירוע בדברי ברכה ותודה לצוות ישיבת הקיץ, בראשות המנהל המסור הרב מנחם טרקסלער והתמימים יחזקאל רוזנפעלד, מענדי וואלף ולייבל קודאן וציין בהתפעלות את העובדה כי גם בימי בין הזמנים למדו התלמידים בשקידה רבה, גם בשעות הפנאי והטיולים, דפי גמרא ומאמרים בעל פה.

באירוע המכובד השתתפו הרב הראשי הרב שמואל אליהו, רבה של קהילת חב"ד ואחראי מחלקת הכשרות הרב מרדכי ביסטריצקי וראש העיר מר אילן שוחט. ראש העיר ביקש מהתלמידים להיות שגרירים טובים של העיר צפת במקומות אליהם יחזרו להמשך שליחותם. הרבנים בחנו את התלמידים לאורכה של המסכת כולה והביעו את התפעלותם מהידע והבקיאות שהפגינו התלמידים. בסיום העניקה הנהלת הישיבה לאורחים מזכרת מביקורם בישיבה.

בישיבת הקיץ שהתקיימה בקמפוס של ישיבת צעירי השלוחים "קמפוס ישראל אריה לייב - כולל חב"ד" בצפת, השתתפו 96 בחורים מכל רחבי העולם. למנהל הקמפוס, הרב מנחם טרקסלער, לא הי' רגע דל. את הימים והלילות האחרונים של ישיבת הקיץ בילו התלמידים בנסיעה למצדה, חברון ולכפר חב"ד, כדי להיערך ולהכין את המקום לקליטת 160 התלמידות והצוות בקעמפ "גן ישראל - ארץ הקודש" לבנות המתקיים במקום, ומייד עם סיום הקעמפ יחזור הקמפוס למתכונת הקבועה - עבור ישיבת צעירי השלוחים.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.