מערכת COL | יום כ"ד אב ה׳תשס״ט 14.08.2009

המאבק על המכללה נמשך: סולידריות חינוכית באשקלון

תגיות: כפר דרום
ינון ג'בלי יו"ר וועד ההורים העירוני הצטרף למאבק לטובת תלמידי בית ספר חב"ד לאחר שיו"ר וועד ההורים של בית ספר חב"ד מר יוסי זנגולסס הודיע על אי פתיחת שנת הלימודים תש"ע בבית ספר "אור מנחם" חב"ד ● במקביל, נמסר כי הרב מנחם מענדל ליברמן, יו"ר חב"ד אשקלון, פנה לסגן שר החינוך הרב מאיר פרוש בבקשה לעזור לפתרון הבעיה, סגן השר פרוש מנסה לשכנע את אנשי כפר דרום לפעול בהגינות על פי הצדק והיושר לסיפור המלא עוד בנושא:+המאבק של חב"ד באשקלון לא יורד מהכותרות +הרב ליברמן: "חב"ד אוהבים ומחבקים את מפוני כפר דרום"+המגורשים מאיימים לגרש
המאבק על המכללה נמשך: סולידריות חינוכית באשקלון
ינון ג'בלי יו"ר וועד ההורים העירוני הצטרף למאבק לטובת תלמידי בית ספר חב"ד לאחר שיו"ר וועד ההורים של בית ספר חב"ד מר יוסי זנגולסס הודיע על אי פתיחת שנת הלימודים תש"ע בבית ספר "אור מנחם" חב"ד.

קהילת כפר דרום ש-60 מתלמידיה מחזיקים את מבנה המכללה הישנה, מבנה של 3000 מ"ר, עומדים בעקשנות בסירובם לתת כמה כיתות לתלמידי בית ספר חב"ד. גם לאחר התערבותם של אנשים המקורבים לקהילת כפר דרום, שהסבירו לראשי הקהילה, מר אליעזר ברט והרב שרייבר, את חוסר ההיגיון והשוויון באפליה בין תלמידים, עדיין עומדים בסירובם.

הרב ליברמן, יו"ר חב"ד אשקלון, פנה לסגן שר החינוך הרב מאיר פרוש בבקשה לעזור לפתרון הבעיה, סגן השר פרוש מנסה לשכנע את אנשי כפר דרום לפעול בהגינות על פי הצדק והיושר.

בנוסף הורה שר החינוך, מר גדעון סער, למנהלת מחוז דרום, גב' עמירה חיים, להיכנס לעובי הקורה וכעת ממתינים בחב"ד אשקלון לראות האם ימצא פתרון עד תחילת שנת הלימודים הקרובה.

מצו"ב קטעי עיתונות המתארים את האירוניה.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.