מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשס״ט
07.08.2009
ניו יורק: נפתחה וועידת ה"ירחי כלה" השנתית ● תמונות
כ-40 רבנים, ראשי הישיבות ומשפיעים השתתפו ביום חמישי ביום הראשון של הירחי כלה הנערכת כמידי שנה בקעמפ "גן ישראל" בהרי הקטסקילס של ניו-יורק. הוועידה התורנית תסתיים ביום ראשון לתמונות
![ניו יורק: נפתחה וועידת ה ניו יורק: נפתחה וועידת ה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/08/5c2c72a08c738_1546416800_news_main_gallery.jpg)
(צילום: יוסי פרסיה, collive.com)
כ-40 רבנים, ראשי הישיבות ומשפיעים השתתפו ביום חמישי ביום הראשון של הירחי כלה הנערכת כמידי שנה בקעמפ "גן ישראל" בהרי הקטסקילס של ניו-יורק.
המארח הינו הרב אברהם שם טוב העומד בראש אגודת חסידי חב"ד העולמית. הוועידה תימשך ארבעה ימים ובמהלכה ידונו הרבנים וראשי הישיבות ברמת החינוך בישיבות בימינו, ויתפלפלו בנגלה, הלכה וחסידות.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות