מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשס״ט
02.08.2009
Welcome, גן-ישראל ● גלריה ראשונה
קעמפ 'גן-ישראל - כפר-חב"ד' נפתח הבוקר (ראשון) בקמפוס של ישיבת 'אור-שמחה' בכפר-חב"ד. הקעמפ, בו שוהים קרוב למאה מילדי כפר-חב"ד, צפוי להימשך שבועיים ימים, בהם יהנו הילדים משלל חוויות איכותיות, בפיקודם של תלמידי התמימים. צלם COL מאיר דהן התלווה ליום הראשון בקעמפ לגלריית תמונות
![Welcome, גן-ישראל ● גלריה ראשונה Welcome, גן-ישראל ● גלריה ראשונה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/08/5c2c708412031_1546416260_news_main_gallery.jpg)
כפר-חב"ד, היום (צילומים: מאיר דהן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות