מערכת COL
|
יום ט"ז אייר ה׳תשס״ד
07.05.2004
אורח בפולין - הרב שבתי סלבטיצקי
הרב שבתי סלבטיצקי, שליח חב"ד באנטוורפן, ביקר היום (חמישי) בעיר וורשא שבפולין. הוא עמד בראש קבוצת תלמידות בית-הספר "בית-יעקב" באנטוורפן, שבו הוא משמש כמרצה מזה שנים רבות. כפי שדווח ב-COL על הביקור, התלמידות ביקרו בבית-העלמין היהודי המקומי, בבניין בו שכנה ישיבת "תומכי תמימים" של וורשא, באזור בו עמד הבניין בו התקיימה חתונתו של הרבי והרבנית, וכן באתרים שונים שהריי"צ והרבי ביקרו בהם בשהותם בפולין.
![אורח בפולין - הרב שבתי סלבטיצקי אורח בפולין - הרב שבתי סלבטיצקי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/05/5c2a848b6295c_1546290315_news_main_gallery.jpg)
בראש קבוצת "בית יעקב". השליח הרב שבתי סלבטיצקי מאנטוורפן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות