מערכת COL | יום ג' אב ה׳תשס״ט 24.07.2009

הרב ליברמן: "חב"ד אוהבים ומחבקים את מפוני כפר דרום"

תגיות: כפר דרום
העיר אשקלון סוערת בעקבות המצב בו 300 ילדים לומדים בשטח של 730 מ"ר, כשבמרחק מאה מטר יש מבנה המיועד לאלף תלמידים ומאוכלס ב-40 תלמידים בלבד. כתבי עיתונות רבים הזדעקו למשמע העוול וכתבו על כך בעיתונים ובאתרי חדשות מקומיים ● הרב מנחם מענדל ליברמן, ציין בפני העיתונאים את העובדה שחב"ד אוהבים ומחבקים את מפוני כפר דרום ואין להם שום רצון לגרשם אלא אך ורק להיות יחד עמם במבנה  לסיפור המלא
הרב ליברמן:

העיר אשקלון סוערת בעקבות המצב האבסורדי בו 300 ילדים לומדים בשטח של 730 מ"ר, כשבמרחק של מאה מטר יש מבנה המיועד לאלף תלמידים ומאוכלס ב-40 תלמידים בלבד. כתבי עיתונות רבים הזדעקו למשמע העוול וכתבו על כך בעיתונים ובאתרי חדשות מקומיים.

הרב מנחם מענדל ליברמן, יו"ר חב"ד באשקלון ציין בפני כל העיתונאים את העובדה שחב"ד אוהבים ומחבקים את מפוני כפר דרום ואין להם שום רצון לגרשם אלא אך ורק להיות יחד עמם במבנה הענק.

"לבית ספר חב"ד אשקלון אין מקום עבור כיתה א' בשנת הלימודים הקרובה. על כן מושקעים כל המאמצים לקבל כיתות במבנה המכללה הישנה בו ישנם כיתות ריקות רבות והוא ממוקם מאה מטר מהמבנה העמוס של בית ספר חב"ד".

במסגרת המאמצים לקדם את הפתרון נפגשו הרב ליברמן והרב שרייבר, רבה של קהילת כפר דרום, כמה פעמים. הרב ליברמן והרב שרייבר ביקשו ליישב את ההדורים מתוך אהבה ואחדות.

הרב שרייבר סיפר על המפגשים של אביו עם הרבי ועל היחס המיוחד שיש לו לחב"ד. כמו כן הוא סייר במבנה בי"ס חב"ד ונכח במצוקת המקום הנוראה ובתנאים הבלתי סבירים שהילדים לומדים בהם. הוא הבין את גודל הבעיה העומדת בפני חב"ד אשקלון.

הרב ליברמן הדגיש בפניו את ההערכה הגדולה שיש בחב"ד בכלל ובחב"ד אשקלון בפרט, למפוני כפר דרום וסיפר לו על הפעילות הרבה שנערכה בזמן הפינוי ולאחר מכן על מנת לסייע להם.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.