מערכת COL
|
יום ט"ו אייר ה׳תשס״ד
06.05.2004
רישום חינוכי מקורי באשדוד
30 מוניות שנעו ברחובות אשדוד סיכמו את מסע הפרסום המוצלח של בית-הספר "אור אבנר חב"ד" באשדוד לקראת פתיחת הרישום לשנת הלימודים תשס"ה. "הפרסום המרהיב לעין הקורא הביא, נכון לעכשיו, 50 הורים הורים להזדרז ולרשום את בניהם לכיתה א' בבית-הספר", מוסרים מבית-הספר בראשות השליח הראשי לאשדוד, הרב שניאור גודמן ובהנהלת הרבנית רבקה גוראריה מחולון.
![רישום חינוכי מקורי באשדוד רישום חינוכי מקורי באשדוד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/05/5c2a8482e36db_1546290306_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות