מערכת COL
|
יום כ"ח תמוז ה׳תשס״ט
20.07.2009
צעירי חב"ד יציגו לרבבות את סדר-היום בבית-המקדש
הצלחה גדולה לסדרת עלוני המקדש שיצאו לאור השנה על-ידי צעירי חב"ד. בשבועיים הראשונים של ימי בין המצרים חולקו שני העלונים הראשונים, העוסקים בעצם עניינו של בית-המקדש ובבמבנה הבית, והשבוע יופצו עשרות אלפי עותקים של העלון השלישי, המציג את סדר היום של עבודת הכוהנים בבית-המקדש. יו"ר צעירי חב"ד, הרב יוסף יצחק אהרונוב, אומר כי על-ידי העלונים האלה זוכים המוני יהודים לקיים את הוראת הרבי וללמוד את ענייני המקדש בימי בין המצרים.להורדת הקובץ: לחצו כאן
![צעירי חב צעירי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6d30a5b56_1546415408_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות