מערכת COL
|
יום ט"ז סיון ה׳תשס״ט
08.06.2009
התרגשות בכפר-חב"ד: תינוק ראשון לאחר 24 שנה
שמחה בכפר-חב"ד: הבוקר (שני) נולד בן ראשון לר' משה איסטריק וזוגתו חנה (55) - לאחר 24 שנות נישואין. מאז שעות הבוקר, הטלפון בביתם של משפחת איסטריק מכפר-חב"ד לא מפסיק לצלצל מהטלפונים של תושבי כפר-חב"ד הנרגשים. מערכת COL מצטרפת לאיחולים ומאחלת לזוג שירוו נחת חסידי מבנם לאיחולים ● בתגובות: ידיד המשפחה חושף סיפור מרגש שהתרחש עם המשפחה >>>
![התרגשות בכפר-חב התרגשות בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/06/5c2c6350d8a9c_1546412880_news_main_gallery.jpg)
(מבזק מזל-טוב ההיסטורי ב-COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות