מערכת COL
|
יום י"ט אייר ה׳תשס״ט
13.05.2009
גם בצפון קפריסין: חגגו ל"ג בעומר
חברי הקהילה היהודית בצפון קפריסין חגגו בליל ל"ג בעומר את יום ההילולא של רשב"י באירוע מיוחד שנערך בחצר בית-חב"ד. בעוד המבוגרים נהנים מדברי תורה במהות היום ומבשר איכותי על האש, נהנו הילדים מקפיצה על מתנפחים שהובאו למקום. גולת הערב הייתה הדלקת מדורה ע"י השליח הרב חיים-הלל אזימוב וילדי הקהילה כשהמבוגרים משליכים לתוכה נרות לעילו נשמת רשב"י. במהלך האירוע הוכרז על הקמתו של מועדון "לגיל הזהב" לעילוי נשמת השלוחים הקדושים הרב גבריאל נוח ורבקה הולצברג הי"ד.
![גם בצפון קפריסין: חגגו ל גם בצפון קפריסין: חגגו ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/05/5c2c5c2327a43_1546411043_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות