מערכת COL | יום כ"א אייר ה׳תשס״ט 15.05.2009

צעירי השלוחים מתכנסים בכפר-חב"ד ● גלרייה

230 שלוחים צעירים, ילדיהם של שלוחי הרבי מנהלי בתי חב"ד בארץ הקודש הפועלים במסגרת צעירי-חב"ד בארץ הקודש בראשות הרב יוסף-יצחק אהרונוב מתכנסים השבת למפגשם השנתי בכפר-חב"ד ● אין מדובר בעוד התכנסות של ילדי בית ספר החווים שבת בכפר-חב"ד, כי אם במפגש השנתי של דור העתיד של שלוחי הרבי, המשמשים כבר היום שלוחים לכל דבר ● תוכנית השבת וערב שבת יהיו גדושים בחוויות חסידיות, התוועדות, סיורים, הפעלות, עבודות יצירה והכול באווירה חסידית של שליחות  לגלריית תמונות ראשונה  
צעירי השלוחים מתכנסים בכפר-חב
(צילום: ברלה שיינר, COL)

230 ילדי השלוחים, מנהלי ופעילי בתי-חב"ד בישראל, מתאספים בשעה זו ל'שבת התקשרות וחוויה חסידית' שתיערך בקמפוס 'אור שמחה' בכפר חב"ד, בשבת קודש פרשת בהר-בחוקותי, כ"א-כ"ב באייר.

במהלך השבת ישתתפו הילדים בסדנאות, שיעורים, וסדנאות כיף, ישוחחו יחד על ההווי החיים היום-יומי בשליחות, יעלו דילמות, ויציעו דרכי התמודדות לאתגרים בפניהם הם עומדים, והכול באווירה חסידית של שליחות.

ילדי השלוחים, משמשים כשלוחים לכל דבר. הם מארגנים פעילויות ושיעורי תורה לילדים בשכונה, עוזרים להוריהם, השלוחים, בפעילות העניפה בחגי ישראל, ומתמודדים יום-יום, עם האתגרים והקשיים המיוחדים לשלוחים צעירים. רבים מהם מתגוררים בערים המוגדרות כ"חילוניות", אין להם חברים דתיים בני גילם, ומפגש זה מקנה לה את אחת הפעמים היחידות בשנה בם הם יכולים לשוחח ולהשתובב עם ילדים חב"דניקים בני גילם.

הרב נפתלי ליפסקר העומד בראש אגף הסניפים המארגן את השבת מספר כי "תוכנית השבת וערב שבת יהיו גדושים בחוויות חסידיות, התוועדות, סיורים, הפעלות, עבודות יצירה והכול באווירה חסידית של שליחות".

הכינוס מתקיים בתנאי פנימייה מלאים והוא מיועד לילדים בגילאי 9-11. ניתן להשתתף בתוכניות השבת ובסעודות וללון בבתי קרובים וידידים. את תוכנית השבת מרכזים ומדריכים התמימים המלווים את כל פעילות בני השלוחים.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.