מערכת COL
|
יום י' אייר ה׳תשס״ט
04.05.2009
מוסקבה: השליח הוזמן לנאום בטקס הזכרון בשגרירות ישראל
הרב יעקב פרידמן יו"ר הועדה לדוברי עברית במוסקבה הוזמן להשתתף בטקס יום הזכרון בשגרירות ישראל במוסקבה בהשתתפות שגרירת ישראל הגב' אנה אזארי, הקונסול הישראלי מר יהושע אביגדור, קצין המנהלה בני גולדשטיין, סגל השגרירות, ושליחי הסוכנות. הרב פרידמן קרא את תפילת "א-ל מלא רחמים" ונשא דברים על יום הזכרון.
הוסף תגובה
0 תגובות