מערכת COL
|
יום י"ט ניסן ה׳תשס״ט
13.04.2009
אופנוע חדש ממד"א ל'הצלה' כפר-חב"ד
בערב חג הפסח, במהלך חלוקת מצות שמורה לליל הסדר לצמרת מד"א, הפתיע מנכ"ל מד"א אלי בין את חברי הצלה בכפר חב"ד כשהעניק אופנוע החדש אותו הבטיח במהלך התוועדות סוכות בכפר-חב"ד. האופנוע שזווד בציוד מציל חיים נכנס לפעילות מבצעית בערב חג ושימש באיבטוח 'ברכת החמה' ובמקרים רבים נוספים. יצויין, כי זהו האופנוע השלישי לשימוש הכונים בכפר-חב"ד.
![אופנוע חדש ממד אופנוע חדש ממד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/04/5c2c556d39780_1546409325_news_main_gallery.jpg)
למעלה" האופנוע החדש ● למטה: איש 'הצלה' י. בלינקו מעניק מצה שמורה למנהל מרחב 'ירקון' תמ"ג גיל מוסקוביץ
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות