מערכת COL
|
יום י"ט ניסן ה׳תשס״ט
13.04.2009
הממלכה של הרב שלמה-יעקב ביטון בפלורידה
מהכפר למדינת השמש: בפורד-לודרדייל שבפלורידה שוכנת הממלכה של הרב שלמה-יעקב ביטון, יליד כפר-חב"ד. הרב ביטון משמש כרב בבית-הכנסת הספרדי המפואר "מאור יצחק". בבית-הכנסת נערכים מנייני תפילה מידי יום ובשעות הבוקר, מוסר הרב ביטון שיעורי-תורה. בערב החג, נערך בחצר בית-הכנסת מעמד "ברכת החמה" ולאחריה סיום מסכת "כתובות" לתמונות נוספות
![הממלכה של הרב שלמה-יעקב ביטון בפלורידה הממלכה של הרב שלמה-יעקב ביטון בפלורידה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/04/5c2c554ee000c_1546409294_news_main_gallery.jpg)
רב פעיל. הרב ביטון במהלך מעמד "ברכת החמה" ● צילום: עבור COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות