מערכת COL
|
יום ט"ז ניסן ה׳תשס״ט
10.04.2009
שולמית אלוני: "החב"דניקים התקינו אצלי מזוזה"
בראיון שהתפרסם היום (שישי) בעיתון "מעריב", מעידה על עצמה אשת-השמאל ושרת-החינוך לשעבר שולמית אלוני, כי אינה מאמינה בבורא-עולם (ח"ו). אולם לשאלה האם יש בביתה מזוזה, משיבה אלוני כי חסידי חב"ד הגיעו לביתה וקבעו שם מזוזה. יצויין, כי נינה של אלוני לומד ב'חיידר' של חב"ד בדרום-קרוליינה.
(צילום: מתוך מעריב)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות