מערכת COL
|
יום י"ג ניסן ה׳תשס״ט
07.04.2009
גם השנה: בוימלגרין תרם "קמחא דפסחא" לתושבי הכפר
גם השנה תושבי כפר-חב"ד יזכו לקבל עזרה לחגים מקרן הסיוע לתושבי כפר-חב"ד שהוקמה על-ידי הנגיד החסידי ר' שייע בוימלגרין, העוזר ומסייע לתושבי כפר-חב"ד כל ימות השנה. ר' שייע שערך ביקור קצר בישראל השבוע בידי רבו של כפר-חב"ד הרב מרדכי-שמואל אשכנזי, ויו"ר כפר-חב"ד ר' בנימין ליפשיץ סכום נכבד עבור 'קמחא דפסחא' לתמונות
![גם השנה: בוימלגרין תרם גם השנה: בוימלגרין תרם](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/04/5c2c53eb0bc3b_1546408939_news_main_gallery.jpg)
(צילום: מאיר דהן)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות