מערכת COL
|
יום י"ב ניסן ה׳תשס״ט
06.04.2009
ערב אבות ובנים בחיידר חב"ד חולון ● גלריה
ערב אבות ובנים מוצלח במיוחד התקיים אמש (ראשון) בת"ת חב"ד חולון. השתתפות פעילה של ההורים שבאו יחד עם בניהם ללמוד יחדיו משניות פסחים. לאחר מכן שיננו את המשניות בע"פ וזכו בפרסים. התכנית שהוכנה ע"י המלמד ר' אלון חכשור הפתיע את ההורים עם יצירה לקראת ברכת החמה. לסיום כתבו ההורים והבנים פ"נ שנשלח לרבי לכבוד י"א ניסן לגלריית תמונות
![ערב אבות ובנים בחיידר חב ערב אבות ובנים בחיידר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/04/5c2c52ea3bb76_1546408682_news_main_gallery.jpg)
(צילום: ברלה שיינר, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות