מערכת COL
|
יום י' ניסן ה׳תשס״ט
04.04.2009
"ברכת החמה" גם ב"אוהל" הק'
לאור הוראת הרבי לקיים מצוות ברכת החמה ברוב עם הדרת מלך, יצאו אוטובוסים בערב חג הפסח בשעה 7 בבוקר מפינת הרחובות קינגסטון ופרזידנט (במחיר של 3דולר) לעבר ה"אוהל" הק', שם יתפללו תפילת שחרית בשעה 7:30 ולאחריה יתקיים מעמד ברכת החמה בשעה 8:15 ואמירת הי"ב פסוקים על ידי חיילי צבאות ה' כהוראת הרבי בשנת תשמ"א. מקום מיוחד לנשים.
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/04/5c2c525c68a96_1546408540_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות