מערכת COL
|
יום ד' ניסן ה׳תשס״ט
29.03.2009
ילדי גוש-קטיף אופים מצות
ילדי גוש-קטיף נהנים מאוד במבצע חווית הפסח הנערך ע"י בית-חב"ד גוש-קטיף. את היריד מפעילים ר' שמעון שוורץ והת' איציק ניימרק הפועלים במרץ באתרים השונים בהם מתגוררים מגורשי גוש-קטיף. הילדים שואבים בעצמם 'מים שלנו', אופים את המצות ולומדים על הלכות החג ומנהגיו. הפעילות נערכה בניצן לגנים ולבתי-הספר, בשומריה שבנגב, ביתד שבגבול מצרים, בכפר-דרום באשקלון ועוד לתמונות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות