מערכת COL
|
יום כ"ד אדר ה׳תשס״ט
20.03.2009
ביהכנ"ס חב"ד בקריית-גת: "אין לנו שום קשר לקמפיינים פוליטיים"
ביממה האחרונה עלה קמפיין תחת הכותרת "האיחוד הלאומי ממליך את השמאל"? בצד המודעה, נכתב ש"המודעה נתרמה על-ידי מתפללי בית-הכנסת חב"ד בקריית-גת. גבאי בית-כנסת חב"ד בקריית-גת, הרב גרשון לוין, אמר בתגובה ל-COL: "אין לי מושג על מה מדובר ואין לנו שום קשר לקמפיינים פוליטיים". גם לרב שלום-דב וולפא המתגורר בקריית-גת, יש תשובה דומה: "לי ולמתפללים אין שום קשר לקמפיין. לגופו של עניין", הוסיף הרב וולפא, "ממשלת ביבי - היא ממשלת שמאל. העובדה שהוא מתחנן לקדימה והעבודה - מוכיחות זאת" לתגובות
![ביהכנ ביהכנ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/03/5c2c4d8e8e24f_1546407310_news_main_gallery.jpg)
מי עומד מאחורי המתקפה על "האיחוד הלאומי"? (צילום ארכיון: מאיר דהן)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות