מערכת COL
|
יום י"ז אדר ה׳תשס״ט
13.03.2009
למה לא ביקרו רבותינו נשיאנו בארץ-הקודש? ● וידאו
COL מתכבד להגיש את התוכנית השבועית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן, מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית, לקראת פרשת ויקהל-פקודי ■ בפתח התוכנית: הסיפור המלא על ההתוועדות הידועה, בה ביקש הרבי להכריז "הוא-רע" ■ עוד בתוכנית: מדוע שבוע זה הוא רגיש אצל חסידי חב"ד, הקשר בין "ויקהל" לשנת "הקהל" והסיבה שרבותינו-נשיאנו לא ביקרו בישראל לצפייה בוידאו
![למה לא ביקרו רבותינו נשיאנו בארץ-הקודש? ● וידאו למה לא ביקרו רבותינו נשיאנו בארץ-הקודש? ● וידאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/03/5c2c4c0dc4949_1546406925_news_main_gallery.jpg)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות