מערכת COL | יום ט"ו אדר ה׳תשס״ט 11.03.2009

ספר חדש: 'על זוגיות והתאמה' / ד"ר יחיאל הררי

ספר חדש מ'סדרת עצות התניא', בהוצאת התבוננות, רואה אור בימים אלה. הספר, פרי עטו של ד"ר יחיאל הררי, מפענח את סוד תורת השידוכים, ומביא לקהל הקוראים את השקפת החסידות בתחום הזוגיות וההתאמה, בשפה ברורה, עשירה וקולחת. 'על זוגיות והתאמה' הוא הספר החמישי מתוך סדרה העוסקת במשמעות הפנימית של נושאים מגוונים הקרובים לקורא בן-זמננו לסיפור המלא מדף הספרים
ספר חדש: 'על זוגיות והתאמה' / ד
ספר חדש מ'סדרת עצות התניא', בהוצאת התבוננות, רואה אור בימים אלה. הספר, פרי עטו של ד"ר יחיאל הררי, מפענח את סוד תורת השידוכים, ומביא לקהל הקוראים את השקפת החסידות בתחום הזוגיות וההתאמה, בשפה ברורה, עשירה וקולחת.

'כיצד מוצאים בן או בת זוג? האם בני הזוג שאיתנו הם השותפים המתאימים לנו ביותר? האם הזוגיות היא תוצאה של בחירה חופשית או גזרה קבועה מראש? מה קורה בטקס החתונה? מה מבטאת החופה ומהי הטבעת? מה ניתן ללמוד על מעמד האשה מברית הנישואין? כיצד ייתכן הפער בין הכמיהה לזוגיות לבין הקשיים הכרוכים בחיים המשותפים?'

'על זוגיות והתאמה', הוא ספר חדש מסדרת עצות התניא הרואה אור בימים אלו ומתמודד בהרחבה ובבהירות עם שאלות אלה ואחרות.

מחבר הסדרה, ד"ר יחיאל הררי, מדגיש בספר כי נושא הזוגיות והאהבה הוא אולי המרכזי ביותר במחשבה היהודית. 'הזוגיות היא כסדנא לעידון המידות, לעבודה עצמית, להקשבה לזולת, לנכונות להקרבה. הזוגיות היא המבחן המרכזי ביותר בחיינו הבוגרים. על-פי תורת הקבלה והחסידות מציאת 'הנפש התאומה' וקיום מוצלח של מערכת זוגית הינם הכרחיים להשגת השלמות האנושית ולמימוש תכלית האדם'.

הספר מופיע בכריכה קשה, 228 עמודים.

'על זוגיות והתאמה' הוא הספר החמישי מתוך סדרה העוסקת במשמעות הפנימית של נושאים מגוונים הקרובים לקורא בן-זמננו, ובהם: תקשורת, העצמה אישית, זוגיות, חלומות, התמודדות עם חרדות, מעלות התמימות, משמעות הזמן, בניית מרחב עצמי ועוד. פרסומי הסדרה צוללים למעמקי מעיינות ספר התניא והמאמרים שנאמרו על בסיסו, מלקטים מהם את העצות לקיום חיים של תוכן ומגישים אותן בעטיפה רעננה.

ארבעת החיבורים שראו עד כה אור במסגרת 'סדרת עצות התניא': 'טרדות הפרנסה'; 'המשמעות הפנימית של הדיבור'; 'יום-הולדת, ראש השנה הפרטי לצמיחה רוחנית'; ו'חלומות ומשמעותם'. שלושת החיבורים האחרונים ייצאו לאור בקרוב במהדורה חדשה ומעודכנת.

את הספר ניתן לרכוש באתר הוצאת התבוננות (www.hitbonenut.net), או בטל': 072-2113316, ואצל מפיצי וחנויות הספרים.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.