מערכת COL
|
יום י"ג אדר ה׳תשס״ט
09.03.2009
מתי יעשו לזה סוף?
לקחו את מחיית המן רחוק מידי: עוצמות הפיצוצים במהלך קריאת המגילה בבית-הכנסת 'בית-מנחם' בכפר-חב"ד - ידועה מזה שנים וגרמה למתפללים רבים לשמוע את המגילה בבתי-הכנסת האחרים בכפר ■ אבל נדמה כי השנה נשברו שיאים חדשים בכל מה שקשור ל"מחיית המן": פיצוצים ורעמים נשמעו בכל שניה והסאונד בבית-הכנסת היה נשמע יותר כמו מלחמה, מאשר קריאת מגילה ■ COL תיעד את המראות והקולות (מפני קדושת החג, לא ערכנו את הוידאו...) לצפייה בוידאו
![מתי יעשו לזה סוף? מתי יעשו לזה סוף?](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/03/5c2c49b82f3c3_1546406328_news_main_gallery.jpg)
(צילום וידאו: COL)
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה) '
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה) '
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות