מערכת COL
|
יום ג' אדר ה׳תשס״ט
27.02.2009
כרמי צור: ערב עיון לקראת "ברכת החמה"
לקראת ברכת החמה המתקיימת השנה, אחת ל-28 שנה, מארגן הרב דוד רוזנפלד, מנהל בית חב"ד כרמי צור, ערב עיון בו יוסבר בליווי מצגת מה מהות ברכה זו, למה היא נאמרת דווקא אחת ל-28 שנה ועוד. ההרצאה תועבר ע"י הרב שי ואלטר, מנהל המכון ללימודי קידוש החודש בישיבת כרם ביבנה ומומחה בעל שם בארץ בכל הקשור למהלך הכוכבים. הערב יתקיים ביום שלישי בשעה 20:00 במועדון הישוב.
![כרמי צור: ערב עיון לקראת כרמי צור: ערב עיון לקראת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/02/5c2c46928c63e_1546405522_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות