מערכת COL | יום ג' אדר ה׳תשס״ט 27.02.2009

הרב ברוד: "הרב אמנון יצחק ממשיך להפיץ שקרים" ● מיוחד

בהרצאה של הרב אמנון יצחק, שהתקיימה לאחרונה בראשון לציון, נשאל הרב יצחק על ידי אחד המשתתפים על יחסו לחב"ד. הרב מנחם ברוד מציין כי הוא חזר על דברים מבישים שהשמיע בעבר ומופיעים באתר האינטרנט שלו, שאי אפשר לומר על הרבי שהוא נביא מאחר שאמר כביכול שלא יפלו טילים במלחמת המפרץ. השואל, שהתברר כבחור שבירר את הדברים ביסודיות, הבהיר שמעולם הרבי לא אמר שלא יפלו טילים, אך הרב יצחק המשיך בנימת הזלזול שלו ♦ דובר חב"ד, הרב מנחם ברוד, מסר בתגובה: "הרב אמנון יצחק ממשיך להפיץ דברי שקר ועלילת כזב"  לסיפור המלא
הרב ברוד:
"אין זו הפעם הראשונה שהרב אמנון יצחק מפיץ את עלילת השקר שלו, ומכיוון שהוא מסתמך כביכול על דברים שפורסמו ב'שיחת השבוע', אפשר בנקל להוכיח כי זו עלילה שקרית", אומר הרב מנחם ברוד.

"ראשית חייבים להוקיע את החוצפה וגסות הרוח של הרב אמנון יצחק, שאינו מתבייש לדבר בזלזול על קדוש ישראל, כ"ק הרבי מליובאוויטש, ועוד באוזני יהודים שבאים להתקרב לה' ולתורתו. זו התנהגות מבישה שחובה למחות כנגדה.

"לעצם העניין, הרב אמנון יצחק טוען ש'בשיחת השבוע' פורסם בשם הרבי ערב מלחמת המפרץ שלא ייפלו טילים, ולפועל נפלו טילים בארץ-ישראל. זה פשוט שקר וכזב! הרבי מעולם לא אמר שלא ייפלו טילים, ומעולם לא פורסם דבר כזה בשם הרבי ב'שיחת השבוע'.

"חז"ל כבר אמרו שכדי ששקר יהיה לו קיום, נוהג השקרן ליטול גרעין של אמת, וזה מה שהרב אמנון יצחק עשה כאן. ב'שיחת השבוע' אכן פורסמו דברי הרבי שארץ-ישראל היא מקום בטוח, שאין לפחד ושצריך להמשיך לנסוע ולבקר בארץ. לאחר שהובאו דברי הרבי הסתיים המאמר בדברי איחול של המערכת שבהם נאמר בלשון זה: 'הבה נהיה אפוא מוכנים – לא לטילים עירקיים שלא יבואו, אלא למשיח-צדקנו שבוא יבוא במהרה בימינו'.

"המשפט הזה אינו מדברי הרבי אלא הבעת אמונה וביטחון של המערכת, והם באים אחרי שקודם לכן הובאו דברים ברורים בשם הרבי, ובהם לא נאמרה שום מילה על טילים, אלא שארץ-ישראל היא מקום בטוח. הניסיון לייחס את הדברים לרבי היא עלילת שקר זדונית.

"דווקא מלחמת המפרץ הוכיחה בצורה הברורה ביותר את דברי קודשו של הרבי, ולכן באים אלה ש'תואנה הם מבקשים' ומנסים להטות בדברי שקר את המוני בית-ישראל מלהאמין לצדיק הדור, אבל מאמציהם לא יצלחו והאמת היא שתנצח".

מוגש בזה תצלום המאמר המדובר מ'שיחת השבוע' שבו הדברים מופיעים שחור על גבי לבן.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.