מערכת COL | יום כ"ז טבת ה׳תשס״ט 23.01.2009

בצפת נחנכה צרכנייה לרווחת אנ"ש ● גלרייה

תגיות: כולל חב"ד
ברוב פאר נחנכה צרכניית כולל חב"ד בעיה"ק צפת, לרחוות משפחות אנ"ש ותושבי צפת, על ידי הנגיד ר' יוסף יצחק הלוי וזוגתו בת שבע פופאק, לעילוי נשמת אחיינו התמים לוי הכהן הענדל ע"ה. צרכניות אלו, מספקות מזון במחירי הקרן. משפחות רבות הצורכות מרכולותיהם בצרכניות אלו, מרוויחות מאות שקלים בחודש. למאות המשפחות הדרות בצפת, שאין להן גישה למחסני המזון הזולים שבמרכז הארץ, נושמים כעת לרווחה, כאשר מתאפשר להן לרכוש את צרכיהן בצרכנייה החדשה של כולל חב"ד לגלריית תמונות
בצפת נחנכה צרכנייה לרווחת אנ
ברוב פאר נחנכה צרכניית כולל חב"ד בעיה"ק צפת, לרחוות משפחות אנ"ש ותושבי צפת, על ידי הנגיד ר' יוסף יצחק הלוי וזוגתו בת שבע פופאק, לעילוי נשמת אחיינו התמים לוי הכהן הענדל ע"ה.

צרכניית חב"ד היא טבעת נוספת בשרשרת של צרכניות כולל חב"ד שנפתחות לאחרונה בריכוזי חב"ד, ע"י הרב שלום דוכמן, המנהל העולמי של כולל חב"ד.

צרכניות אלו, מספקות מזון במחירי הקרן. משפחות רבות הצורכות מרכולותיהם בצרכניות אלו, מרוויחות מאות שקלים בחודש. למאות המשפחות הדרות בצפת, שאין להן גישה למחסני המזון הזולים שבמרכז הארץ, נושמים כעת לרווחה, כאשר מתאפשר להן לרכוש את צרכיהן בצרכנייה החדשה של כולל חב"ד.

לאחר הסרת הלוט, כובדו בקביעת המזוזות: הרב ישראל יוסף הכהן הענדל, רבה של קהילת חב"ל במגדל העמק, אביו של התמים לוי ע"ה - על שמו הוקדשה הצרכנייה, הנגיד ר' יוסף יצחק פופאק, וראש העיר מר אילן שוחט.

כיבדו את האירוע בנוכחותם: הרב שמואל אליהו רבה של צפת, הרב מרדכי ביסטריצקי רבה של קריית חב"ד, ראש העיר מר אילן שוחט, וסגנו ר' משה אוחיון, וכן הנציג השני של חב"ד בעירייה , ר' יום טוב סבח, ומנהלי כל מוסדות חב"ד בצפת.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.