מערכת COL
|
יום י"א ניסן ה׳תשס״ד
02.04.2004
י"א ניסן: 54 'טנקים' כבשו את ניו-יורק
ביום חמישי י' ניסן יצאה משכונת קראון-הייטס לשדרות מנהטן, שיירה של 54 טנקים, לרגל יום הולדתו המאה ושתיים של הרבי ולציון 54 שנות נשיאות של הרבי. השיירה, אורגנה, כמידי שנה על-ידי ר' מורדי הירש ותלמידי ישיבת חב"ד במרכז חב"ד העולמי-770.
השיירה, סבבה ברחובותיה המרכזיים של מנהטן כשעה וחצי, ואז התפזרה ל-54 נקודות שונות בעיר. מאות מאנ”ש, התמימים ותלמידי מוסדות החינוך בקראון הייטס, עוררו את העוברים ושבים להתחזק בקיום התורה ומצוות.
![י י](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/04/5c2a82280af1a_1546289704_news_main_gallery.jpg)
ה'טנקים' ברחובות מנהטן (צילום: Leave 770)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
3.
יישר כוח!!
י"ב ניסן ה׳תשס״ד
כל הכבוד ויישר כוח ל"טנקיסטים" ולכל המארגנים תמשיכו בעבודת הקודש.
אין כמו חב"ד שמפיצים אור בעולם!!
אין כמו חב"ד שמפיצים אור בעולם!!