מערכת COL
|
יום י' ניסן ה׳תשס״ד
01.04.2004
הנשיא קצב בניחום אבלים בבית משפחת גורודצקי
נשיא המדינה, מר משה קצב, הגיע הערב (חמישי) לניחום אבלים בבית משפחת גורודצקי בשכונת נחלת הר-חב"ד שבקריית מלאכי, היושבים 'שבעה' אחר אמם, מרת דבוניה גורודצקי ע"ה רעייתו של יבדלח"ט ר' מרדכי גורודצקי יו"ר ועד נחלת הר חב"ד וחבר אגודת-חסידי-חב"ד בארץ הקודש. הנשיא קצב, העומד בקשרי ידידות עם המשפחה, שהה במקום שעה ארוכה. בשעת הביקור נכח במקום, גם הרב מרדכי-שמואל אשכנזי, רבו של כפר-חב"ד.
![הנשיא קצב בניחום אבלים בבית משפחת גורודצקי הנשיא קצב בניחום אבלים בבית משפחת גורודצקי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/04/5c2a81f074ccf_1546289648_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות