מערכת COL | יום כ"א כסלו ה׳תשס״ט 18.12.2008

היסטוריה: משלחת חב"ד בבתי ה'גדולים' הליטאיים ● וידאו

משלחת רבני חב"ד ממשיכה לפקוד את בתי גדולי ישראל. הערב (רביעי) ביקרו אצל הגרמ"י ליפקוביץ, הגר"ג אדלשטיין, הגר"נ קרליץ והגרב"ד פוברסקי שקיבלו את המשלחת בחמימות רבה. על חברי המשלחת החב"דית נמנו: רבו של כפר חב"ד הרב מרדכי שמואל אשכנזי, והרב יוסף יצחק אהרונוב, יו"ר אגודת חסידי חב"ד וצעירי חב"ד. אל חברי המשלחת הצטרפו גם הרב אהרן שפירא, רבה של פרדס כץ, הרב מרדכי גולדשמיד והמתאם המיוחד של הביקורים, הרב יעקב גלבשטיין מאשדוד  לדיווח, תמונות וקטע וידאו (05:04)  
היסטוריה: משלחת חב
(צילומים: שמואל בן צבי, COL)

בחדרי חרדים

משלחת של רבני ועסקני חב"ד עורכים הערב (רביעי) ביקורים אצל גדולי התורה הליטאיים בבני ברק. בראשות המשלחת עומדים רבו של כפר חב"ד הרב מרדכי שמואל אשכנזי, והרב יוסף יצחק אהרונוב, יו"ר אגודת חסידי חב"ד וצעירי חב"ד. אל חברי המשלחת הצטרפו גם הרב אהרן שפירא, רבה של פרדס כץ, הרב מרדכי גולדשמיד והמתאם המיוחד של הביקורים, הרב יעקב גלבשטיין מאשדוד.

הביקור נערך לרגל הכינוס הענק שיערך תחת הכותרת 'שלושים לקדושים' - ב'שלושים' להירצחם של הרב גבריאל ורבקה הולצברג הי"ד, הרב אריה לייבוש טייטלבאום הי"ד, הרב בן-ציון קרומן הי"ד, הגב' יוכבד אורפז הי"ד והגב' נורמה רבינוביץ הי"ד - שנרצחו באסון הנורא בבית חב"ד במומביי.

מי שעומד מאחורי ארגון הכינוס הוא איש העסקים הרב חיים יעקב לייבוביץ.

במסגרת הביקורים ביקרו חברי המשלחת אצל הגרמ"י ליפקוביץ, הגר"ג אדלשטיין, הגר"נ קרליץ והגרב"ד פוברסקי שקיבלו את המשלחת בחמימות רבה, והרעיפו ברכות על הרבנים שיזכו לברכה והצלחה בכל מעשה ידיהם. גדולי התורה ציינו את הזכות הגדולה של השלוחים שמתו על קידוש ה'.

המשלחת שהזמינה את גדולי ישראל לכנס הענק שעורכת חסידות חב"ד, נענו בחיוב. גדולי ישראל אמרו שיעשו מאמץ גדול על מנת להגיע לכנס, למרות שחלקם שרויים בחולשה גדולה.

חברי המשלחת ביקרו בתחילת השבוע גם אצל הגר"ח קנייבסקי, ובבתי אדמו"רים רבים, ביניהם האדמו"ר מגור, האדמו"ר מערלוי, האדמו"ר מבאיאן ועוד.

לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות?
לחצו כאן (להורדה)

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.