מערכת COL | יום י"ד כסלו ה׳תשס״ט 11.12.2008

חדש על המדף: התורה והמדע ברוסית

לקראת חג הגאולה י"ט כסלו ארגון חמ"ה הוציא לאור את הספר "התורה והמדע" ספר זה נחוץ וחשוב ליהודים דוברי רוסית ובפרט לעולים חדשים שחיו תחת השלטון הסוביטי הכופר, ומתעניינים באידישקייט. ספר זה כולל חלק גדול ממכתביו ושיחותיו של הרבי בתחום התיווך בין האמונה למדע בתרגום לרוסית ■ ר' יוסי דמיכובסקי מרכז תחום ההוצאה לאור בארגון חמ"ה מסר ל-COL כי בימים אלה שוקדים בהכנת הגדה של פסח בשפה הרוסית אליה יתווספו דינים מנהגים וסיפורים הקשורים לחג הפסח וציורים רבים של הקרבת קרבן פסח ועליה לרגל לסיפור המלא מדף הספרים
חדש על המדף: התורה והמדע ברוסית
לקראת חג הגאולה י"ט כסלו ארגון חמ"ה הוציא לאור את הספר "התורה והמדע" ספר זה נחוץ וחשוב ליהודים דוברי רוסית ובפרט לעולים חדשים שחיו תחת השלטון הסוביטי הכופר, ומתעניינים באידישקייט.

מתוך המבוא לספר:

...בדורות האחרונים, הציק לרבים הקונפליקט הקיים, לכאורה, בין האמונה היהודית והתורה – למדע. לעיתים נמצאו עובדות מדעיות שנראו כסותרות לקביעת התורה-שבכתב והתורה שבעל-פה.

במשנתו של הרבי מליובאוויטש, שהיה ענק בתורה ויחד עם זאת התמצא היטב במדעי הטבע, אנו מוצאים התייחסויות רבות לסוגיא זו, עד שבתוך כתביו אפשר למצוא כמין הסתכלות חדשה על הנושא.

ספר זה כולל חלק גדול ממכתביו ושיחותיו של הרבי בתחום התיווך בין האמונה למדע בתרגום לרוסית.

הספר שנערך ע"י ר' אריה ליב דמיחובסקי מכיל 270 עמ' וניתן להשיגו בחנויות קה"ת, היכל מנחם, צומת ספרים וסטימצקי ועוד. מבצעים מיוחדים לשלוחים ומנהלי בתי חב"ד, לפרטים 0544524969

ר' יוסי דמיכובסקי מרכז תחום ההוצאה לאור בארגון חמ"ה מסר ל-COL כי בימים אלה שוקדים בהכנת הגדה של פסח בשפה הרוסית בשיתוף עם המחלקה לדוברי רוסית במכון המקדש להגדה עצמה יתווספו דינים מנהגים וסיפורים הקשורים לחג הפסח וציורים רבים של הקרבת קרבן פסח ועליה לרגל וכו' שצוירו ע"י ציירים יוצאי חבר העמים במכון המקדש.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.