מערכת COL | יום י"ח חשוון ה׳תשס״ט 16.11.2008

הסגנות בקריית-מלאכי: ארבעה אוחזין בטלית

הקרב על הסגן. השבוע יחלו ככל הנראה השיחות על הרכבת הקואליציה בקרית מלאכי ומטבע הדברים, הנושא שמעניין את כולם הוא מי יזכה בשני התארים הנחשקים - ממלא מקום וסגנו של ראש העירייה. אתר האינטרנט 'קקטוס' - אתר החדשות של קרית מלאכי מדווח כי לפחות ארבעה מתמודדים על שני תפקידי הסגן בשכר. אחד מארבעת המועמדים הוא ר' חיים שטיינר, נציג חב"ד ברשימתו של מלכה לסיפור המלא  תוצאות אמת בנחל'ה: 4 נציגים לרשימת "נס" ● גלריה
הסגנות בקריית-מלאכי: ארבעה אוחזין בטלית
ראש-העיר מוטי מלכה והנציג החב"די ר' חיים שטיינר ● צילום: י. בלינקו, COL

הקרב על הסגן. השבוע יחלו ככל הנראה השיחות על הרכבת הקואליציה בקרית מלאכי ומטבע הדברים, הנושא שמעניין את כולם הוא מי יזכה בשני התארים הנחשקים - ממלא מקום וסגנו של ראש העירייה. אתר האינטרנט 'קקטוס' - אתר החדשות של קרית מלאכי מדווח כי לפחות ארבעה מתמודדים על שני תפקידי הסגן בשכר.

הראשון שבהם, הוא סגנו של מלכה - בוריס בורוכוב, עליו הצהיר מלכה לא אחת כי ימנה אותו לממלא מקומו לאחר הבחירות. השני, החפץ אף הוא במשרה זו, הוא יוסי סולימני. לפני כשלוש שנים, כך מספרים מקורביו, חתמו מלכה וסולימני על הסכם, בנוכחות אישיות רבנית המקובלת על שניהם.

עפ"י הסכם זה, במידה וסולימני ישיג שני מנדטים בבחירות, ימנע התמודדות מול מלכה לראשות העיר ויאחד את כל התנועה סביבו, אזי משרת הסגן מובטחת לו. על פניו נראה, כי סולימני עמד במרבית התנאים (למעט התמודדותו העצמאית של בבר אזולאי) וגם נטיית הלב של מלכה היא להעניק לו את הסגנות, כך שסיכויו גבוהים, אם כי בפוליטיקה הכל אפשרי. סולימני בכל אופן, פוזל דווקא למשרת ממלא המקום ופחות לסגנות.

שניים נוספים, שהיו מאוד רוצים לשדרג את מעמדם, הם אבי לוי מש"ס וחיים שטיינר, נציג חב"ד ברשימתו של מלכה. מי שהחמיצה את ההזדמנות ולא תמונה לתפקיד הנחשק, זו בלינש אייך, שלא סיפקה את הסחורה (יותר משני מנדטים). אין ספק, כי זהו כאב ראש לא קטן עבור מוטי מלכה, אך בסיטואציה שנוצרה עם היוודע תוצאות הבחירות, מצבו של מלכה מעולה והוא ככל הנראה יצליח גם הפעם לאחד את כולם סביבו, מי בשמחה ומי בעל כורחו.ארבעה

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.