מערכת COL | יום ט"ו חשוון ה׳תשס״ט 13.11.2008

השלוחים בתל-אביב: פותחים באחדות את שנת ה"הקהל"

תגיות: תל אביב
שלוחי הרבי בעיר תל אביב-יפו מכל רחבי ושכונות העיר, התכנסו במוצאי שבת "לך לך", להתוועדות אחדות וסעודת מלווה מלכה, על פי המסורת שהחלה כבר לפני 8 שנים, שבכל שנה מתארחים השלוחים בת"א בבית חב"ד באחת השכונות בעיר  ■ השלוחים דנו בין השאר בענין עריכת כינוסי הקהל איש איש במקומו, וסיכמו ביניהם על תיאום מראש כדי שכל אחד בכינוס במקומו שלו יוכל להיעזר גם בשלוחים האחרים, וכן לקיים "הקהל" ענק לעשרות אלפי תושבי העיר לסיפור המלא
השלוחים בתל-אביב: פותחים באחדות את שנת ה
שלוחי הרבי בעיר תל אביב-יפו בראשותו של השליח הראשי הרב יוסף גערליצקי, מכל רחבי ושכונות העיר, התכנסו במוצאי שבת "לך לך", להתוועדות אחדות וסעודת מלווה מלכה, על פי המסורת שהחלה כבר לפני 8 שנים, שבכל שנה מתארחים השלוחים בת"א בבית חב"ד באחת השכונות בעיר. את הכינוס בשנה זו אירח השליח הרב שמואל לפקיבקר, השליח לשכונת "כוכב הצפון".

במהלך ההתוועדות שנערכה סביב לשולחנות ערוכים כיד המלך, קיבל הרב גערליצקי בברכה את השלוחים החדשים שהתווספו בשנה האחרונה לצבא השלוחים בעיר, והדגיש את חשיבות ההתכנסות וההתדברות כיצד להגביר יחד את הפעילות בעיר כולה, בפרט עתה, כאשר בעיר פועלים כבר קרוב לארבעים שלוחים, כ"י.

השלוחים דנו בין השאר בענין עריכת כינוסי הקהל איש איש במקומו, וסיכמו ביניהם על תיאום מראש כדי שכל אחד בכינוס במקומו שלו יוכל להיעזר גם בשלוחים האחרים, וכן לקיים "הקהל" ענק לעשרות אלפי תושבי העיר. נושא חשוב נוסף שהועלה לדיון היה החשיבות הגדולה בהרשמת ילדי המקורבים לבתי חב"ד בכל רחבי העיר למוסדות חב"ד הגדולים בעיר, כמו התלמוד-תורה, שלאחרונה מתרחב ומשגשג, ועוד.

על שיחה של הרבי חזר השליח הרב שמעון גדסי, ר"מ בישיבת חב"ד רמת אביב. כן נשאו דברים המארח ר' שמואל לפקיבקר, השליח בעבר הירקון הרב דוד אושקי, השליח לשכונות נוה חן ונוה אליעזר הרב מנחם מענדל כהן, והשליח לשכונת התקוה הרב אפרים דגן.

כמידי שנה, הרב גערליצקי נוהג לספר ולחשוף "גילויים" מעניינים על השנים הראשונות לפעילותו בעיר, בהן היה הרבי מעורב בפרטי הפעילות החבדי"ת החדשה בעיר תל אביב, ושולח את התייחסותו המיוחדת בעניינים רבים. השנה גולל הרב גערליצקי את סיפור היחס המיוחד שזכתה העיר ת"א מהרבי כאשר מועצת העיר בראשות ראש העיר מר שלמה להט הכריזה על התאריך י"א ניסן יום הולדתו של הרבי כ"יום החינוך" ומתוך רגשי כבוד הדפיסה עיריית תל אביב את ספר התניא כמתנה לכ"ק הרבי. הנוכחים קיבלו הצצה למכתבי הרבי המיוחדים לראש העירייה ולחבריה.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.