מערכת COL | יום ל' תשרי ה׳תשס״ט 29.10.2008

האם חסידי חב"ד בחיפה והקריות יוצאים נגד ראש העיר?

במכתב שנשלח לאנ"ש חסידי חב"ד בחיפה וקרית שמואל בעלי זכות הצבעה לראשות העיר נכתב על היחס המשפיל בוא זכו השלוחים מראש העיר הנוכחי יונה יהב ■ "לראש העיר יונה יהב מפריע מאוד תמונתו של הרבי, אחרת לא ניתן להסביר מדוע בכל פעם הוא דואג לומר, להסביר ולהשליך את כל יהבו על התמונות שמלכלכות לו את העיר. מה שברור, שאם אנו מפריעים לו בעיר, הוא מפריע לנו בראשות העיר, ואנו חייבים לתמוך במועמד הנוסף לראשות העיר מר יעקב בורובסקי לסיפור המלא ● בפנים: צילום המכתב שנשלח לחסידי חב"ד בחיפה >>> 
האם חסידי חב
המועמד לראשות העיר מר בורובסקי עם עסקני חב"ד
במכתב שנשלח לאנ"ש חסידי חב"ד בחיפה וקרית שמואל בעלי זכות הצבעה לראשות העיר נכתב על היחס המשפיל בוא זכו השלוחים מראש העיר הנוכחי יונה יהב.

"ראינו לנכון לפנות אל כל אחד ואחד מאחינו, וליידע על המצב ועל היחס לו אנו "זוכים" מראש העיר יונה יהב". עוד נכתב כי "לראש העיר מסתבר מפריע מאוד תמונתו של הרבי, אחרת לא ניתן להסביר מדוע בכל פעם הוא דואג לומר, להסביר ולהשליך את כל יהבו על התמונות שמלכלכות לו את העיר. מה שברור, שאם אנו מפריעים לו בעיר, הוא מפריע לנו בראשות העיר"

"אנו חייבים לתמוך ביעקב בורובסקי לאחר שביקר בישיבת תומכי תמימים בקריות ובמרכז חב"ד ליובאויטש לעולי רוסיה בחיפה. הפעם ב"ה ישנה הזדמנות להצביע למועמד ריאלי בעל סיכויים, שלא משתייך לשמאל, אלא מועמד עצמאי. המדובר ביעקב בורובסקי שכבר נפגש לאחרונה עם מנהלי מוסדות ובתי חב"ד, ונראה כי דבריו יהיו בע"ה דברי אמת".

המכתב נשלח בימים אלו לתיבות הדואר של אנ"ש חב"ד בחיפה והקריות בעלי זכות בחירה לעירית חיפה.

ל-COL נמסר כי לאחרונה נפגשו מספר עסקנים חב"דיים עם יעקב בורבסקי, ושוחחו עימו על הבעיות שהיו במשך חמש השנים האחרונות.

במכתב שנשלח לאנ"ש חסידי חב"ד בחיפה וקרית שמואל בעלי זכות הצבעה לראשות העיר נכתב על היחס המשפיל בוא זכו השלוחים מראש העיר הנוכחי יונה יהב ■ "לראש העיר יונה יהב מפריע מאוד תמונתו של הרבי, אחרת לא ניתן להסביר מדוע בכל פעם הוא דואג לומר, להסביר ולהשליך את כל יהבו על התמונות שמלכלכות לו את העיר. מה שברור, שאם אנו מפריעים לו בעיר, הוא מפריע לנו בראשות העיר, ואנו חייבים לתמוך במועמד הנוסף לראשות העיר מר יעקב בורובסקי לסיפור המלא

ראש העיר חיפה: "הדבקת המודעות הרסה לי את העיר"
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.