מערכת COL | יום ט"ו תשרי ה׳תשס״ט 14.10.2008

הרחוב רקד: המונים בשמחת בית השואבה בירושלים ● גלריה

תגיות: סוכות
קהל אלפים מתושבי ירושלים ומחוצה לה השתתף הערב (מוצאי החג הראשון) בשמחת בית השואבה המסורתית המאורגנת על ידי צעירי-אגודת-חב"ד ■ השמחה הגדולה נערכה ברחבת בית כנסת חב"ד בשיכון חב"ד בירושלים, כאשר מלבד התזמורת שניגנה בתוך בית הכנסת, נערכה השמחה כולה "ברחובה של עיר", וזאת על-פי הוראת הרבי בשיחות קודש רבות בנושא  לסיפור המלא  ● בפנים: גלריית ענק משמחת בית השואבה בירושלים >>>
הרחוב רקד: המונים בשמחת בית השואבה בירושלים ● גלריה
ממראות שמחת בית השואבה בירושלים, הלילה ● צילומים: י. בלינקו, COL
קהל אלפים מתושבי ירושלים ומחוצה לה השתתף הערב (מוצאי החג הראשון) בשמחת בית השואבה המסורתית המאורגנת על ידי צעירי-אגודת-חב"ד.

השמחה הגדולה נערכה ברחבת בית כנסת חב"ד בשיכון חב"ד בירושלים, כאשר מלבד התזמורת שניגנה בתוך בית הכנסת, נערכה השמחה כולה ב"רחובה של עיר", וזאת על פי הוראת הרבי בשיחות קודש רבות בנושא.

המוני חסידי חב"ד שנהרו מכל רחבי הארץ, נענו גם לקריאת בית-דין רבני חב"ד שהורה לחסידי חב"ד להשתתף בשמחה זו, ובכך לקיים את רצונו של הרבי מליובאוויטש משנת תשמ"ג כי "עיקר החידוש הוא כאשר "שמחת בית השואבה" בוקעת יוצאת גם ברשות הרבים".

האירוע מאורגן על-ידי צעירי-אגודת-חב"ד בראשות הרב יוסף-יצחק אהרונוב. במהלך האירוע, הוזמן הקהל לצפות במראות הקודש מהרבי על גבי מסך ענק מבית חיינו ומשיחותיו הקדושות של הרבי. על הפקת האירוע עמל מזה שבועות מנהל המרכז חינוכי-חסידותי בירושלים הרב נפתלי רוט, ולצידו בנו ר' נועם רוט.

אנשי המשטרה ורבים מהקהל שיבחו את הארגון המופתי, את גדרי הצניעות הקפדניים שננקטו על-ידי המארגנים ואת התכנית המאורגנת, שכללה מעגלי ריקודים של מבוגרים וילדים. לאורך כל שעות העצרת רקדו בהתלהבות אברכים ובני ישיבות מכל הזרמים והחוגים. רבים מהחוגגים הגיעו מכל ערי המרכז.

יצויין, כי ההסכם שהושג לפני האירוע עם גורמים בירושלים גרם לחוגים רחבים להשתתף בשמחה. במקום נכחו רבנים, משפיעים, ראשי ישיבות, ובניהם: רבה של מרכז ירושלים הרב זאב דב סלונים, רבה של הגבעה הצרפתית הרב אברהם-מיכאל הלפרין, הרב אפרים בוגרד מרבני ירושלים, הרב טוביה זילברשטרום רב בית כנסת חב"ד בשיכון חב"ד בירושלים, ועוד.  
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.