מערכת COL | יום ט"ו אלול ה׳תשס״ח 15.09.2008

תוכנית חדשה ב-COL: קובי אריאלי מארח ● וידאו

מימים ימימה שוררו חסידים על המסע המפותל מחסלוויאטש - עיירה מתנגדית חריפה - אל עבר מוקד ומקור החסידות בליובאוויטש ■ עשרות שנים אחרי זה, מסב איש התקשורת החרדי קובי אריאלי, ש'היגר' לפני עשור מירושלים ובני-ברק לכפר-חב"ד בסוכת COL וקושר שיחה עם חסידים של צורה ■ בפרק הראשון - "ביקש יעקב לישב בשלווה, קפץ עליו רוגזו של יוסף" - הרב יוסף-יצחק קמינצקי מרביץ חסידות בקובי, שכנו לספסל בבית-הכנסת המרכזי בכפר ■ מוגש לרגל יום ט"ו אלול, יום התייסדות ישיבת 'תומכי-תמימים' לצפייה בתוכנית המרתקת   ● וגם: קובי מספר איך ניצלה זוגתו מגברתן אלים? >>>
תוכנית חדשה ב-COL: קובי אריאלי מארח ● וידאו

מערכת COL

איש התקשורת החרדי קובי אריאלי מצטרף לצוות COL עם השקת תוכנית אירוח חדשה ומיוחדת "פון חאסלוויטש ביז ליובאוויטש". בתוכנית החדשה המצולמת בכפר-חב"ד, יארח קובי בכל פעם אישיות חסידית אחרת - לשיחה על מגוון נושאים.

האורח הפעם, הוא הרב יוסף-יצחק קמינצקי מכפר-חב"ד, מחבר סדרת הספרים "רבותינו נשיאנו" ויוצר הסרטים הדוקומנטריים הפופולריים "מסע אל תולדות חב"ד". הרב קמינצקי מוכר לגולשי COL מכמה וכמה ראיונות וידאו שערך עם אנשים שונים לקראת יומא דפגרא וכמובן מרדיו 'קול-מבשר'.

בתוכנית המיוחדת, משוחחים קובי והרב קמינצקי על ט"ו אלול, יום התייסדות 'תומכי-תמימים' ועל ח"י אלול, יום הולדתם של שני המאורות הגדולים: האדמו"ר הזקן נ"ע והבעל שם-טוב.

קובי מספר על זכרונותיו מהישיבה הליטאית והרב קמינצקי מספר על ביקוריו בעיירה ליובאוויטש, קובי מספר כיצד ראה את חב"ד קודם שהגיע לכפר-חב"ד והרב קמינצקי מחייך בהנאה, קובי מספר על ה'אלול' המפחיד שלו והרב קמינצקי נזכר ב'אלול' החסידי ב'תומכי-תמימים'.

לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות?
לחצו כאן (להורדה)
או כאן (באמצעות נגן המולטידיה)

לצפייה בתוכנית באמצעות נגן הוידאו של גוגל:

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.