מערכת COL
|
יום ב' אלול ה׳תשס״ח
02.09.2008
האב השכול: "למה החברים מחב"ד לא עמדו בקשר?"
במהלך הראיון שקיימנו עם דוד והבה, אביו של הת' אור ז"ל, לשם הכנת הסרט המרגש על שלושת התמימים שנהרגו בתאונת-דרכים בניו-יורק לפני 9 שנים, הוא דיבר בכאב רב על ניתוק הקשר של חבריו החב"דניקים עם משפחתו ■ "זה מאוד הפתיע אותי. הם לא הגיעו לשום 'אזכרה'. צר לי", אמר ■ מערכת COL בחרה שלא להכניס את הקטע לסרט, היות והוא עסק רק בחיי הבחורים לצפייה בוידאו ● "יתומים ללא בן": הסרט שריגש אלפים
![האב השכול: האב השכול:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/09/5c2c03093360e_1546388233_news_main_gallery.jpg)
"זה צר לי מאוד". דוד והבה בראיון ל-COL בביתו, השבוע ● צילום וידאו: שלמה-חיים ריבקין, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות