מערכת COL
|
יום ב' אלול ה׳תשס״ח
02.09.2008
מצעד השחורים הסתיים ללא נפגעים בנפש ● גלריה
נגמר בטוב. המצעד השנתי של ילידי האיים הקאריביים הסתיים אתמול (שני) ללא תקריות אלימות לשמחת התושבים היהודים בשכונת קראון-הייטס בניו-יורק. החל משעות הבוקר שדרת איסטרן-פארקווי הייתה סגורה לתנועה, ומאות-אלפי שחורים צעדו לקול צלילים מחרישי-אוזניים ובליל של ריחות. צלם COL השתחל ביניהם ותיעד חב"דניקים מנסים לעשות את דרכם הביתה, או שורפים את הזמן ביום החופשה (לייבור דיי הוא חג לאומי באמריקה). וגם: מי לא פספסה את ההזדמנות לפרסם את בשורת הגאולה? לגלריית תמונות
![מצעד השחורים הסתיים ללא נפגעים בנפש ● גלריה מצעד השחורים הסתיים ללא נפגעים בנפש ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/09/5c2c02c277df4_1546388162_news_main_gallery.jpg)
צועדים אחדים מצאו מנוח ליד הסביבון ו-770, אתמול ● צילומים: מענדי לואיס, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות