מערכת COL
|
יום כ"ח אב ה׳תשס״ח
29.08.2008
השגריר יצא מלשכתו לעזור לחב"דניקים
אווירת אלול. שגרירות ישראל בפרטוריה, בירת דרום-אפריקה, עברה בדיקת בית רוחנית לקראת הימים הנוראים. שליח חב"ד בעיר הרב דוד סקרדר סבב בין החדרים והוריד משם את המזוזות לבדיקה קפדנית אצל סופר הסת"ם הרב חיים קליין מיוהנסבורג - החשודים הוחלפו והכשרים נבדקו והוחזרו לאחר כבוד. כשהחב"דניק החזיר את המזוזה למשקוף דלת לשכת השגריר אילן ברוך, הלה יצא להצטרף למצווה.
![השגריר יצא מלשכתו לעזור לחב השגריר יצא מלשכתו לעזור לחב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2c01ad35a44_1546387885_news_main_gallery.jpg)
צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות