מערכת COL
|
יום כ"ד אב ה׳תשס״ח
25.08.2008
השליח מברך את הקמת העירוב בסקרמנטו
עירוב הוא סוגייה בעייתית באמריקה. תושבים תמיד התלוננו וטענות על אנטישמיות נהגו להעלות. בסקרמנטו הרחוקה - בירת מדינת קליפורניה - היוזמה לאפשר יהודים לטלטל בשבת דווקא עבר בשלום. "אנשים מחייכים מאוזן לאוזן", הגיב השליח הרב מענדל כהן, מנהל בית-חב"ד המקומי שבירך את מקים העירוב הרב אדיר פוסיי. "עכשיו נשים ומבוגרים לא צריכים להישאר בבית ולהיות בודדים. עשרים שנה אנשים רצו את העירוב ועכשיו הוא הצליח".
![השליח מברך את הקמת העירוב בסקרמנטו השליח מברך את הקמת העירוב בסקרמנטו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2c00a8275ee_1546387624_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות