מערכת COL | יום כ"ד אב ה׳תשס״ח 25.08.2008

אירגון חדש מסייע לטיפולי פוריות

חשיפה: אירגון חדש מסייע לטיפולי פוריות. מדובר בארגון "ידיד מבטן", שהוקם ע"י ר' שמואל סופר בכדי לתת סיוע כספי לזוגות הזקוקים לטיפולי פוריות, וזאת על מנת לתת מרגוע נפשי לבני הזוג המטופלים ולהסיר מעליהם את העול הכבד של עלויות הטיפולים, התרופות וכל ההוצאות הנלוות ■ "המערכת תעבוד בשיטה ייחודית ודיסקרטית עם כל הזוגות שיגישו בקשות לתמיכה פיננסית מהארגון", אומר ל-COL ר' שמואל סופר לסיפור המלא
אירגון חדש מסייע לטיפולי פוריות

חשיפה: אירגון חדש מסייע לטיפולי פוריות. מדובר בארגון "ידיד מבטן", שהוקם ע"י ר' שמואל סופר בכדי לתת סיוע כספי לזוגות הזקוקים לטיפולי פוריות, וזאת על מנת לתת מרגוע נפשי לבני הזוג המטופלים ולהסיר מעליהם את העול הכבד של עלויות הטיפולים, התרופות וכל ההוצאות הנלוות.

ידוע שעל ידי הרוגע הנפשי בזמן הטיפולים עולים אחוזי ההצלחה, וזוהי מטרתו של ארגון "ידיד מבטן", לעזור לכמה שיותר זוגות להביא כמה שיותר ילדים יהודים לעולם, שכל אחד מהם הוא נשמה יהודית נוספת.

"קשה לבני אדם מן השורה להבין את הקושי הגדול בלהביא ילד לעולם כי ברוך ה' אצל בני אדם מן השורה לחבוק ילד שנולד בצורה טבעית זה עניין של מה בכך, הריון רגיל ולידה טובה ואחר כך עוד ילד נוסף בלי מאמצים מיותרים", אומר ל-COL ר' שמואל סופר, "אך אם נעצור לרגע קט ונחשוב שישנם זוגות שמייחלים לחבוק ילד משלהם שנים על גבי שנים אז יבין ויפנים כל אחד בלבו שאין זכות יותר גדולה מלהושיט יד לעזרה ולהעניק לעוד זוג יהודי את האושר והעונג להביא ילד משלהם לעולם, ובכך לתת לעוד אבא יהודי את הזכות לברך את ברכת הברית "אשר קידש ידיד מבטן..."

עזרה גדולה זו היא חלק בלתי נפרד ממצוות פרו ורבו – המצווה הראשונה בתורה, ובפרט לאלו שכבר זכו לחבוק ילדים משלהם - כן ירבו, על ידי נתינת עזרה ותמיכה זו הם נותנים יד להמשך מצווה חשובה זו ובזאת מגדילים ומכפילים את סיכויי ההצלחה של עוד ניסיון מפרך קשה ומיגע להביא ילד יהודי נוסף לעולם.

יו"ר ומייסד ארגון "ידיד מבטן" ר' שמואל סופר אומר עוד כי "האירגון נותן מענה לזוגות עם בעיות פוריות למיניהם, הזקוקים לעזרה וסיוע כספי לטיפולי הפוריות היקרים והקשים אותם הם עוברים או הולכים לעבור. הסיוע ניתן גם למטרת קניית התרופות היקרות לטיפולים אלו, הסיוע יינתן לכל זוג יהודי מכל מגזר שהוא העומד בקריטריונים של הארגון. המערכת תעבוד בשיטה ייחודית ודיסקרטית עם כל הזוגות שיגישו בקשות לתמיכה פיננסית מהארגון, וזאת מתוך ידיעה לחשיבות השמירה על הדיסקרטיות ועל פרטיותם של הזוגות שעוברים הליך מפרך וקשה בחייהם ומטרת שיטה ייחודית זו של הארגון היא להקל על אותם הזוגות לבקש את הסיוע והתמיכה הפיננסית שנראית להם כהשפלה קשה נוספת".

לפניות ובקשות סיוע:
פקס : 03-7601161
אי-מייל :
YedidMibeten@gmail.com
ת.ד  15021  ראשון לציון,  מיקוד 75050
תרומות עבור הארגון:
בנק פאג"י – 52   מס' סניף - 188   מס' חשבון – 409-496995

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.