מערכת COL
|
יום כ"ב אב ה׳תשס״ח
23.08.2008
פטיש, מסמר ושלושה רבנים ● כתבת וידאו
יום שישי, כמה שעות לפני שבת, שלושה רבנים יוצאים עם פטיש ומסמר למסע בן שעה. רבה של קריית-גת הרב משה הבלין, ראש הישיבה הרב יצחק-מאיר הרץ ובנו הרב ברוך הרץ משיקגו קיבלו על עצמם לבדוק את העירוב במחנה הקיץ "גן ישראל" בפארקסוויל, ניו-יורק, שם נערך בימים אלו הכנס התורני "ירחי כלה העולמי" ■ צוות COL התלווה אליהם. הם סיפרו למצלמת הוידאו על הקשר האישי שלהם עם עירוב (רמז: הרב הרץ המבוגר התחמק מאחת השאלות) לצפייה
![פטיש, מסמר ושלושה רבנים ● כתבת וידאו פטיש, מסמר ושלושה רבנים ● כתבת וידאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bffe459bab_1546387428_news_main_gallery.jpg)
(צילום וידאו: מנדי לואיס, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות