מערכת COL
|
יום כ"ב אב ה׳תשס״ח
23.08.2008
המושל עשה 'על האש' לשלוחים
מושל אורגון טד קולונגוסקי אירח ביום שלישי השבוע את שלוחי חב"ד במעונו ל'ערב משפחתי'. המפגש היה בלתי-פורמלי והיווה הזדמנות עבור המושל להכיר מקרוב את 10 המשפחות הפועלות עם הקהילה היהודית. "זה היה ביקור יוצא דופן", הודה השליח הראשי הרב משה וילהלם שהגיש למושל שופר לקראת ראש-השנה. הרב וילהלם הגיע עם רעייתו למדינה לפני 25 שנה ומאז הוקמו בתי-חב"ד ביוג'ין, אשלנד, הילסבורו וסיילם. המושל שוחח עם השלוחים וילדיהם והגיש להם 'בשר על האש' כשר למהדרין.
![המושל עשה 'על האש' לשלוחים המושל עשה 'על האש' לשלוחים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bffe3994a0_1546387427_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות