מערכת COL
|
יום כ"ג אב ה׳תשס״ח
24.08.2008
טיול ליומיים ליום מים ● גלרייה
טיולים, זה עוד חלק בו מוכיח קעמפ 'גן ישראל' כפר חב"ד את יחודו: השבוע הספיקו החיילים לטייל באיזור הצפון כולו וליהנות מאטרקציות שילד ממוצע בגילם לא עובר בשנה שלמה: מסלולי הליכה במים, "בננות" בכינרת, שינה בשטח מסביב לבריכה ושחייה, קייקים, החלקה על הקרח, שיט באגם מונפורט וקארטינג. הטיול נתן את אותותיו: התפילות והלימודים שאחרי הטיול מוכיחים שההשקעה היתה כדאית. באוטובוסים, במהלך הטיול, למדו החיילים למעלה מ- 3700 שורות תניא ■ COL מגיש: גלריית תמונות לגלרייה
![טיול ליומיים ליום מים ● גלרייה טיול ליומיים ליום מים ● גלרייה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bffd33b1f0_1546387411_news_main_gallery.jpg)
(צילום: זעליג ריבקין)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות