מערכת COL
|
יום כ' אב ה׳תשס״ח
21.08.2008
פתיחת ה"ירחי כלה העולמי" נערכה באוהל הרבי
המעמד התורני "ירחי כלה העולמי" נפתח אמש (רביעי) דווקא באוהל הק' של הרבי בניו-יורק. הכנס השנתי הוקם בתשל"ד כהוקרה לגאון רבי לוי-יצחק שניאורסון נ"ע, אביו של הרבי ומארח מידי שנה עשרות רבנים, ראשי ישיבות ומשפיעים בקריית "גן ישראל" בהרי הקטסקילס. המארח הרב אברהם שם-טוב ישב להתוועדות עם קבוצת האורחים הראשונים שהגיעו מישראל ומדינות נוספות. ההתוועדות נערכה באוהל לרגל היארצייט בכ' אב לגלרייה ראשונה
![פתיחת ה פתיחת ה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bff4140ca7_1546387265_news_main_gallery.jpg)
הרבנים שם-טוב, סגל, גרוזמן וחייקין בהתוועדות, אמש ● צילום: מאיר דהן, COL
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bff425f124_1546387266_news_images_gallery.jpg)
הרב מאיר צבי גרוזמן, מראשי הישיבה המרכזית בכפר-חב"ד רושם חידושי תורה
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות