מערכת COL
|
יום י"ט אב ה׳תשס״ח
20.08.2008
מאות פוקדים בימי הקיץ את בית '770' בכפר-חב"ד
מאות מבקרים מתרשמים ומבקרים מידי יום בבית אגודת-חסידי-חב"ד '770' במהלך הקיץ. קבוצות מרחבי הארץ מכל הזרמים וגילאים, חיילים, נוער, ילדים מבוגרים, גמלאים, ואישי ציבור, נהנו מתוכנית מלאה וגדושה של שמחה והנאה הכוללת: שירה וזימרה, מצגת מרגשת על "ארץ ישראל במשנת הרבי", כניסה לחדר הרבי, וסיור פרדס אתרוגים ובכריכיית 'רובר' שבכפר חב"ד. הרב מנחם לאטר, מנהל בית '770', זוקף את ההצלחה לצוות המקצועי והמסור הפועל במקום.
![מאות פוקדים בימי הקיץ את בית '770' בכפר-חב מאות פוקדים בימי הקיץ את בית '770' בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfeb757874_1546387127_news_main_gallery.jpg)
(צילום: שמואל בן צבי )
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות