מערכת COL
|
יום י"ח אב ה׳תשס״ח
19.08.2008
ילדי כפר-חב"ד מנצלים את חופשת הקיץ
את חופשת הקיץ מנצלים ילדי כפר-חב"ד בכדי לשנן שורות תניא. לאורך כל ימי החופש, עשרות ילדים מגיעים ל"פארק אתגרים" החדש ונבחנים בעל-פה על שורות תניא וזוכים בפרסים יקרי-ערך. בין הילדים הנבחנים יורגלו 2 אופני-הרים משוכללים ובין הילדות יוגרלו 2 זוגות של עגילי-זהב יוקרתיים. את המימון למבצע תרם קבלן השיפוצים יואל ווינר כל הפרטים
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות