מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשס״ח
18.08.2008
קעמפ הבנות החלו בכתיבת ספר תורה לזכר JJ
ביום ראשון בצהריים, הוחל בכתיבת ספר תורה בקעמפ 'אמונה - בנות יעקב יהודה' בגרינפילד פארק, ניו יורק, במלאות 18 שנה לפטירת המייסד הרב יעקב יהודה JJ העכט ע"ה. מדובר באירוע היסטורי, לאחר שזו הפעם הראשונה, מאז הוקם הקעמפ, שהוחל במקום בכתיבת ספר תורה. סופר הסת"ם הרב משה קליין סייע לידידים ובני המשפחה בכתיבת האותיות הראשונות.
![קעמפ הבנות החלו בכתיבת ספר תורה לזכר JJ קעמפ הבנות החלו בכתיבת ספר תורה לזכר JJ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfe29b448a_1546386985_news_main_gallery.jpg)
(צילום: shmais.com)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות